تعمیرات گوشی هواوی | تعمیر گوشی Huawei | تعمیرات تخصصی گوشی هوآوی

تعمیرات گوشی هواوی Huawei تخصص ماست!

کار را به کاردان بسپارید!

سخت افزار گوشی هواوی

در مجموعه HuaweiRepair تعمیرات سخت افزاری گوشی هوآوی بصورت تخصصی صورت می پذیرد. بسیاری از ایرادات گوشی های هواوی قابل تعمیر بوده و نیاز به تعویض برد یا قطعه نمی باشد اما خیلی از تعمیرکاران بدلیل عدم تخصص کافی و ندانستن شماتیک سخت افزاری، دستگاه را غیر قابل تعمیر اعلام میکنند. Huawei Repair، با تیم تعمیرات متخصص خود سخت افزار گوشی هواوی شما را تعمیر میکند.

تعویض قطعات گوشی هواوی

در تعمیر گوشی هواوی گاهی اوقات نیاز به تعویض قطعه ای خاص می باشد. تاچ و ال سی دی، سوکت شارژ، قاب و درب پشت از رایجترین قطعات گوشی هواوی هستند که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند. Huawei Repair، با استفاده از قطعات اصلی گوشی های هواوی کیفیت گوشی هواوی شما بعد از تعمیر را تضمین می کند. تعمیر گوشی هوآوی با استفاده از قطعات اصلی را با HuaweiRepair.ir تجربه نمایید.

نرم افزار گوشی هواوی

مشکل رایج گوشی های هواوی ایرادات نرم افزاری و خرابی های مربوط به نرم افزار است. تعمیر گوشی هواوی در مرکز تعمیرات Huawi Repair با استفاده از رام های رسمی هواوی و توسط یکی از بهترین مدرسین تعمیرات نرم افزاری موبایل گشور صورت می گیرد. خیلی از ایرادات گوشی ها ناشی از مشکلات نرم افزاری است که تعمیرکاران غیر متخصص اقدام به تعویض قطعات گوشی هواوی میکنند و هزینه ی تعمیرات گوشی هواوی را افزایش می دهند.

هزینه تعمیر گوشی هواوی

سیاست مجموعه Huawei Repair بر ارایه ی قیمت ها منصفانه است از این رو کلیه تعمیرات گوشی هواوی با بهترین قیمت صورت می پذیرد. اگر قصد تعمیر گوشی هواوی خود در کمترین زمان بدون ریسک توسط تعمیرکاران حرفه ای با کمترین هزینه را دارید مجموعه Huawei Repair این تضمین را به شما می دهد که نیازهایتان را بر آورده کند. کمترین هزینه تعمیرات گوشی هوآوی را از هواوی ریپیر بخواهید.

مرکز تعمیرات گوشی هواوی HUAWEI REPAIR  در سال 1392 و با آغاز ارایه موبایل های هواوی در بازار ایران توسط تعمیرکاران گوشی موبایل راه اندازی گردید. با توجه به فروش بالای گوشی های هواوی در بازار ایران و همچنین عدم وجود یک مرکز مستقل و متخصص برای گوشی های هواوی، مرکز تعمیرات گوشی HUAWEI REPAIR به سرعت ملزومات ارایه ی تخصصی تعمیرات گوشی هوآوی را با تهیه ی قطعات و نرم افزارهای اصلی و رسمی فراهم نمود و امروز با بیش از 2 سال تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی گوشی های هوآوی و همچنین فروش قطعات و محصولات اصلی هوآوی به یکی از بروزترین و حرفه ای ترین مراکز تعمیر موبایل هواوی بدل گردیده است.

  به جرأت می توان گفت نمایندگی هوآوی ریپیر یکی از برترین شرکت های خدمات تعمیرات تخصصی تلفن همراه در ایران می باشد.  کادر مجرب این مرکز بطور حرفه ای آموزش دیده و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. ضمناً این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیرات، تست، کالیبراسیون و کنترل کیفیت تلفن همراه huawei بهره می گیرد .مسئولیت پذیری بالا در قبال نگهداری صحیح قطعات گوشی هوآوی و تعمیرات انجام شده ، حفظ و امانتداری اطلاعات مشتریان در این مجموعه و همچنین تمام مهندسین نمایندگی HUAWEI REPAIR موفق به گذراندن دوره تخصصی تعمیرات تلفن همراه از سازمان فنی و حرفه ای میباشند. به همین دلیل هوآوی سرویس  را به عنوان یک شرکت معتبر از سایر تعمیرگاه های متفرقه متمایز می سازد.

درصد مراجعه برای تعمیر گوشی هواوی Huawei

%

ایرادات سخت افزاری نیازمند تعویض قطعه

%

ایرادات سخت افزاری قابل تعمیر

%

مشکلات نرم افزاری

%

شکستگی تاچ و ال سی دی

خدمات تعمیرات گوشی هواوی Huawei

 • تعمیر خاموش شدن گوشی هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات اسپیکر گوشی هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکل آنتن و پرش آنتن گوشی هوآوی در HUAWE REPAI
 • تعمیر مشکلات میکروفون گوشی هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات وارده به IC فلش گوشی هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکل باطری گوشی هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات بازر (بلند گو) گوشی هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکل شارژ گوشی هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکل هارد Nand Flash در HUAWE REPAIR

 

 • تعویض صفحه نمایش موبایل هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعویض صفحه لمسی موبایل هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعویض بلندگو موبایل هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعویض تمامی قطعات موبایل هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعویض سوکت شارژ گوشی موبایل هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات بلوتوث گوشی هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات سیم کارت گوشی هواوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات LED و LCD گوشی هوآوی در HUAWE REPAIR
 • تعمیر مشکلات دوربین گوشی هواوی در HUAWE REPAIR

تعمیر گوشی های هوآوی

از دلایل محبوبیت گوشی موبایل هوآوی در ایران میتوان به قیمت مناسب گوشی های هواوی اشاره کرد. گوشی های هوآوی نسبت به کاراییشان قیمت پایینتری دارند و در واقع در دسته گوشی های ارزان قیمت قرار می گیرند. البته این ارزانی موبایل هوآوی دلیلی بر عدم کیفیت موبایل های شرکت هوآوی نیست.

از جمله نگرانی های مشتریان در هنگام خرید گوشی یا سایر کالاهای دیجیتال، ترس از خراب شدن گوشی است، چون با اینکه مراکز زیادی برای تعمیر موبایل هوآوی وجود دارد ولی مردم نمیتوانند به همه مراکز تعمیرات گوشی اعتماد کنند. اول اینکه هر جایی نیروی متخصص  برای تعمیرات موبایل هواوی ندارد و دوم اینکه برخی تعمیرکاران گوشی موبایل هزینه زیادی برای تعمیر یا تعویض از مشتری میگیرند و گاهی نیز تعویض یک قطعه موبایل بیهوده انجام میشود و ایراد اصلی گوشی برطرف نمیگردد که سبب افزایش هزینه تعمیر گوشی هواوی شما می شود.

تعمیر گوشی هواوی خود را به ما بسپارید!

تهران، خیابان انقلاب، چهارراه کالج ، جنب بانک آینده، ساختمان ۴۰۰، طبقه دوم، واحد ۶

بخش فروش : 66967378 – 66967362 – 09193390739

تعمیرات و خدمات پس از فروش : 66967360

پیگیری مرسولات :    66967418
فکس : 66415403
مدیریت : 09128982620 – 66967443
وایبر و واتس آپ : 09193390739 – 09128982620
ارسال با پیک رایگان

تعمیر قطعات تلفن همراه huawei

تعمیرات تلفن همراه huawei

تعمیرات گوشی های هواوی

فروش گوشی موبایل هواوی با گارانتی اصلی

نمایندگی اصلی فروش گوشی موبایل هواوی

نمایندگی تعمیر تخصصی گوشی موبایل huawei

نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل huawei

نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل هواوی

نمایندگی رسمی هواوی

نمایندگی رسمی گوشی هواوی

نمایندگی فروش موبایل هواوی

نمایندگی موبایل هواوی

نمایندگی هواوی

نمایندگی گوشی هواوی

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,